Van Honda Özel Servisi
Van Honda Özel Servisi

Van Honda Özel Servisi
Van Honda Özel Servisi , otomotiv sektörünün önde gelen markalarından biri olan Honda A.Ş.’nin bayisi olarak sektörde yerini almıştır. Honda A.Ş. Türkiye’de 1992 yılında satışa ve 1997’de üretime başlamıştır. Gebze Şekerpınar’da kurulan bu fabrika, Türkiye’de yaptığı seri üretimlerle Honda’nın Avrupa´daki ikinci büyük otomobil üretim tesisi olmuştur. ​​​​​​​Honda, üretimdeki bu başarısı ile model ve kampanyaları sayesinde otomobil sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

Van Honda Özel Servisi
, 2008 yılında kurularak Honda’nın en çok talep edilen otomobil bayilerinden biri olmuştur. Van Honda Özel Servisi ‘nın vizyonu Avrupa’nın iki Honda otomobil üretim ve dağıtım merkezinden birisi olan Honda A.Ş.’nin en iyi servis hizmetini sunan servisi olmak, müşterilerine verdiği hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak ve yenilikleri müşterilerine geciktirmeden sunmaktır.

Otomobil servisleri sektörü rekabet dolu bir pazardır. Van Honda Özel Servisi müşterilerini yeni bir kampanyaya kadar değil, her daim memnun etme ilkesini göz önüne almaktadır. Van Honda Özel Servisi güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Honda aracınıza kolayca baktırmak, otomobil sahiplerinin araçla ilgili deneyimlerini kolaylaştırmak, iyileştirmek ve aynı zamanda daha avantajlı hale getirmek için çalışmaktadır.

Van Honda Özel Servisi, aracın düzenli ihtiyaçlarını kullanıcının yerine izlemekte, zamanı geldiğinde ihtiyacına özel, kolay ve avantajlı çözümler sunmaktadır. Lastik değişimi, periyodik bakım, akü değişimi, trafik sigortası yenileme, motorlu taşıtlar vergisi ödeme gibi düzenli olarak yapılması gereken işlemleri otomobil sahipleri adına takip etmektedir.

İhtiyaçlara en uygun çözümlerine son dakikaya kalmadan ve avantajlı şartlarda erişim imkanı sunmaktadır. Bu süreçlerin tamamında araçların yanı sıra tüm alınan ürün ve hizmetlerin bilgilerini otomobil sahipleri adına güvenle saklamakta ve talep edildiği zaman erişebilme imkanı sunarak kullanıcıların işini kolaylaştıracak şekilde hizmetine devam etmektedir.

Van Honda Özel Servisi, güvenli ve konforlu bir alışveriş sunmaktadır. Van Honda Özel Servisi hakkında detaylı bilgi almak için vanhondaozelservisi.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.